Metody

Operacje fantomowe – inaczej nazywam świadomym uzdrawianiem, gdzie łączę różne techniki pracy z energią np. przy pomocy aniołów, archaniołów oraz moich przewodników duchowych. Podczas operacji fantomowych wprowadzam Cię w stan medytacyjny, dzięki czemu będzie mi łatwiej pracować na Twoim ciele energetycznym. Operacje służą min. do odblokowania i wyrównania energii, oczyszczania narządów wewnętrznych, wzmocnienia organizmu, szybszego powrotu do zdrowia w czasie choroby.
*działają również na zwierzątkach

Medytacje intuicyjne – w tej metodzie dopasowuje medytacje konkretnie do Ciebie, do Twoich potrzeb i do tego co przekazuje mi intuicja. Pracujemy nad spokojem wewnętrznym, osiągnięciem równowagi, spełnieniem intencji lub po prostu odpoczynkiem. Przed medytacją ustalamy intencję, dzięki czemu ukierunkowujemy jeszcze bardziej energię na to co potrzebujesz w danej chwili.

Yoga Nidra– jest to świadomy relaks duszy i ciała, który umożliwia nam pogłębiony kontakt z naszym wnętrzem.Każda sesja jogi nidry różni się od poprzedniej. Jest przeżyciem indywidualnym, które bywa zaskakujące i toczy się na wielu poziomach energetycznych.
Podczas pełnego zrelaksowania, mózg wchodzi w częstotliwości fal delta. Fale te powiązane są z fazą snu głębokiego lub intensywnego stanu skupienia. Charakteryzują się obniżoną świadomością świata zewnętrznego, za to większym dostępem do podświadomości.
Otworzenie się na to co przychodzi w danej chwili to sedno praktyki. Dla tej samej osoby, za każdym razem będzie to inne doświadczenie ze względu na zmienność naszego stanu psychofizycznego i warunków w których praktykujemy.
Ważne jest aby przed przystąpieniem do praktyki sformułować swoją intencję która będzie w czasie teraźniejszym i będzie się zaczynać od słów np. Moją intencją jest…
Jeśli masz problem ze sformułowaniem intencji z chęcią pomogę.
Podczas całej praktyki Jogi nidry leżymy nie są to ćwiczenia fizyczne.

Karty Anielskie – Nie raz w życiu doświadczamy zwątpienia i nie wiemy co robić dalej, czujemy że stoimy w miejscu i probujemy podjąć jakąś decyzje ale rezultat nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali. Czy to nie brzmi znajomo?
W tej metodzie używam kilku tali kart aby dopasować wskazówki jak najdokładniej do Twojej sytuacji życiowej. Jeżeli potrzebujesz podpowiedzi z ‘góry’ ta metoda jest dla Ciebie.
*Pierwsze krótkie czytanie gratis*

*Karty anielskie nie są wyrocznią na przyszłość, pomagają podjąc decyzję w danym momencie i pamiętaj to Ty jesteś kreatorem własnej rzeczywistości.